Powoli rozglądasz się za innowacyjnymi rozwiązaniami, które będziesz mógł zastosować w Twoim nowym mieszkaniu? Aranżację wnętrz można rozpocząć dopiero po ich wykończeniu, a w tym zadaniu świetnie sprawdzą się wysokiej jakości materiały. Jednymi z nich, które skradły serca naszych klientów są płytki lastryko: .

Lastryko płytki niegdyś były używane do wykończenia schodów. Ludzie kupowali je masowo, głównie ze względu na niską cenę, ale i oryginalny wygląd. Wówczas dominującymi płytkami były te w odcieniach szarości. Dziś jednak, ze względu na powrót tej mody, do produkcji lastryko używa się różnorodnych kolorowych kruszców.

Wspominany materiał to zwyczajna betonowa masa. Jednak, to za co pokochali go klienci, to dodatek kamiennego kruszywa o niewielkich rozmiarach, nierównomiernych kształtach i oryginalnych barwach. Właśnie takie połączenia sprawia, że lastryko plytki będą pasować do każdego rodzaju pomieszczeń, nie tylko na podłogę, ale i ścianę. 

Szukasz niestandardowych rozwiązań do swojego mieszkania? Zależy Ci przede wszystkim na jakości? Decydując o wykończeniu kuchni czy łazienki, nie możesz nie zdecydować się na płytki imitujące lastryko. Ich odporność na szkodliwe działanie wody, czy zarysowania, sprawi, że długofalowo zachowają swój pierwotny wygląd – a to wszystko bez potrzeby wielogodzinnego czyszczenia czy cyklicznych impregnacji.

  Turystyka szybkim samolotem